Antik Mineral Magnezyum Yağı Satış ve Sipariş Sitesi > Genel > Antik Mineral Magnezyum Yağı Nedir ?

Antik Mineral Magnezyum Yağı Nedir ?

antik mineral magnezyum yağı satın al

Antik Mineral Magnezyum Yağı

Antik Mineral Magnezyum Yağı Kaç ML ?

Antik Mineral Magnezyum Yağı 237 ML’dir.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Yorumlar

Antik Mineral Magnezyum Yağı ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Antik Mineral Magnezyum Yağı hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Antik Mineral Magnezyum Yağı İçindekiler

Yeryüzünden çıkarıldığı için katkısız ve saftır, saf su içerir 237 ml’dir. Magnezyum klorür tuzunun suda çözeltisidir.Yağ değildir ama cilde sürüldüğünde ilk başta yağlı bir madde hissi yarattığı için bu isim verilmiştir. Magnezyum yağının içeriğindeki magnezyum klorür, çeşitli deniz ve tuzlu göllerden elde edilebilir ama en kıymetlisi Zechstein sanayi kirlenmesinden korunmuş kayalarından çıkarılan magnezyum klorürün dünyanın en saf kaynağı olarak bilinmektedir.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Ne işe yarar ?

Magnezyum yağı son dönemlerde adından oldukça sıkça söz edilen bir ürün ve kişilerin kullanım sebepleri farklı olabiliyor.Cilt için iyi bir yaşlanma karşıtı sivilce gidermeye yardımcı ayrıca bel boyun baş ve diğer ağrılar için geçirmeye yardımcı olarak kullanılabiliyor.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Kullanımı

Tamamen temizlenen cilde uygulanması gerekir. Sorunlu bölgeye kullanmak için 1-3 fıs elinize sıkıp masaj yaparak emilimini arttırıp etkisini hızlandırabilirsiniz. 30-40 dakika sonra da ılık bir su ile duş almalısınız.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Muhafaza ve Uyarı
  • Antik Mineral Magnezyum Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Antik Mineral Magnezyum Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Antik Mineral Magnezyum Yağı ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Antik Mineral Magnezyum Yağı Yan Etkileri

Antik Mineral Magnezyum Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Antik Mineral Magnezyum Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Ürünü Açıklaması

Antik Mineral Magnezyum Yağı

magnezyum yağı

1 Kutu Magnezyum Yağı 49 TL
2 Kutu Magnezyum Yağı 98 TL
3 Kutu Magnezyum Yağı 145 TL 
4 Kutu Magnezyum Yağı 194 TL + Ücretsiz Kargo
5 Kutu Magnezyum Yağı + 1 Kutu Magnezyum Yağı Bedava 245 TL + Ücretsiz Kargo
10 Kutu Magnezyum Yağı + 2 Kutu Magnezyum Yağı Bedava 490 TL + Ücretsiz Kargo
20 Kutu Magnezyum Yağı + 4 Kutu Magnezyum Yağı Bedava 980 TL + Ücretsiz Kargo

Antik Mineral Magnezyum Yağı Sipariş

Antik Mineral Magnezyum Yağı siparişlerinizde İzmir, Ankara, Gümüşhane, Kırklareli, Van, Çorum, Osmaniye ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Avusturya, Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Sırbistan, İrlanda, Letonya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka gibi ve Antik Mineral Magnezyum Yağı Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Özbekistan, Vietnam, Filistin, Kuveyt, Danimarka gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Antik Mineral Magnezyum Yağı Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Antik Mineral Magnezyum Yağı Fiyat, Antik Mineral Magnezyum Yağı Kapıda Ödeme, indirimli Antik Mineral Magnezyum Yağı, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü nasıl kullanılır, Antik Mineral Magnezyum Yağı zararlı mı, Antik Mineral Magnezyum Yağı fiyatları, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü satışı, Antik Mineral Magnezyum Yağı satan yerler, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü satış yerleri, Antik Mineral Magnezyum Yağı hakkındaki yorumlar, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü nerede satılır, Antik Mineral Magnezyum Yağı nereden alınır, Antik Mineral Magnezyum Yağı nerden alabilirim, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü kullanımı, Antik Mineral Magnezyum Yağı faydası, Antik Mineral Magnezyum Yağı hakkında açıklama, Antik Mineral Magnezyum Yağı satan, Antik Mineral Magnezyum Yağı uyarılar, Antik Mineral Magnezyum Yağı açıklamalı detayları, Antik Mineral Magnezyum Yağı kullanımı, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü, Antik Mineral Magnezyum Yağı nerede satılır, Antik Mineral Magnezyum Yağı satılan yerler, Antik Mineral Magnezyum Yağı yorumları, Antik Mineral Magnezyum Yağı satışı, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü etkileri, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Antik Mineral Magnezyum Yağı açıklamaları, Antik Mineral Magnezyum Yağı nerelerde satılıyor, Antik Mineral Magnezyum Yağı satılan, Antik Mineral Magnezyum Yağı ne kadar, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü faydası, Antik Mineral Magnezyum Yağı yararları, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü faydaları neler, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü faydaları, Antik Mineral Magnezyum Yağı nereden alabilirim, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü hakkında, Antik Mineral Magnezyum Yağı satış yerleri, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü nerde, Antik Mineral Magnezyum Yağı satılır, Antik Mineral Magnezyum Yağı neye yarar, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü nerden alabilirim, Antik Mineral Magnezyum Yağı nedir, Antik Mineral Magnezyum Yağı yurtdışı sipariş, Antik Mineral Magnezyum Yağı yararlı mı, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü satan, Antik Mineral Magnezyum Yağı detayları, Antik Mineral Magnezyum Yağı yorum, Antik Mineral Magnezyum Yağı ekşi, Antik Mineral Magnezyum Yağı zararları, Antik Mineral Magnezyum Yağı ne işe yarar, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü satılan yerler, Antik Mineral Magnezyum Yağı nasıl kullanılır, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü nereden alınır, Antik Mineral Magnezyum Yağı nerde, Antik Mineral Magnezyum Yağı, Antik Mineral Magnezyum Yağı faydaları, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü satan yerler, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü yorum, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Antik Mineral Magnezyum Yağı etkileri, Antik Mineral Magnezyum Yağı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını magnezyumyagisitesi.com online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
Antik Mineral Magnezyum Yağı Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları